• Ксенонова лампа AMS ULTRA D4S 5000K (2 шт.)

   Бренд AMS представляє на українському ринку газорозрядні лампи високої якості з тривалим терміном експлуатації, які відносяться до середнього цінового сегменту. Дані джерела автосвета відрізняються надійністю і економічністю. Призначені для установки в штатне посадочне місце в більшість видів цоколів сучасної оптики. Продукція була піддана до численних тестуваннь і, з упевненістю можна сказати, відповідає всім світовим стандартам якості. При цьому вся продукція даної марки відрізняється приємною ціновою доступністю.

Основні переваги ксенонових ламп AMS:

 1. Висока якість світіння, відрізняючась яскравістю і інтенсивністю.
 2. Термін експлуатації дорівнює 4000 годинам.
 3. Ефективність роботи залишається на високому рівні незалежно від погодних умов.
 4. Володіють стійкістю до ударів і вібрацій.
 5. Поверхня лам практично не нагрівається.
 6. Економне споживання енергії.
 7. Високе співвідношення ККД.
 8. Проста і швидка установка.

   Особливості ксенонової лампи AMS ULTRA D4S 5000K

   Дана лампа призначена для установки в штатне посадочне місце з цоколем D4S для далекого і ближнього світла. Відрізняється підвищеною якістю характеристик світловіддачі і яскравості. Перемикання між режимами далекого і ближнього світла відбувається без уповільнень зі стабільним рівнем світіння. Виробник рекомендує встановлювати лампи з блоками розпалу цієї ж марки для безперебійної і тривалої експлуатації.

  Випромінюють потужне насичене біле світло, яке за своїми характеристиками наближене до денного світла, що надасть комфортне світіння для Вашого зору. При цьому не засліплює повз проїзджавший транспорт, але прекрасно висвітлює дорогу і її узбіччя навіть в дощову або снігову погоду.

   Ще однією відмінною рисою, але далеко не останньою, є економічне споживання енергії при високому показнику ККД. Поверхня ламп практично не нагрівається, і не виробляють тепла.

   Відрізняється стійкістю до ударів, вібрацій і до високих температур, що дозволяє цим лампам служити тривалий час, а термін експлуатації дорівнює 4000 годин. 

Тип: лампа
Тип разъема: КЕТ
Тип цоколя: D4S
Цветовая температура: 5000 K
Мощность: 35 Вт
Напряжение: AC
Световой поток: 3200 Lm
Комплектация: 2 шт.
Останні відгуки
 • 
  
  Євген
  27.10.2020
  Покупкою більше ніж задоволений! Світло біле, дорогу видно добре! Рекомендую! Обслуговування на js-tuning...
 • 
  
  Сергей
  27.10.2020
  Хорошие качественные лампы. Дальний свет вообще отлично!!