• Дзеркало заднього виду з вбудованим Full HD відеореєстратором Prime-X 050DMD з автозатемненням

   Безпека на дорозі залежить від безлічі факторів і один з них - сучасна техніка. Зараз серед автолюбителів набирають популярність авторегістратори, вбудовані в дзеркало заднього виду - це економія простору, стильний і естетичний вигляд, а найголовніше непомітність приладу в салоні. Даний спосіб запису відео є повністю законним і дозволеним. За вартістю такий реєстратор перевищує звичайні моделі, але виправдовує свою ціну до копійки.

  Дзеркало заднього виду з вбудованим Full HD відеореєстратором Prime-X 050DMD з автозатемненням- особливості та переваги:

  1. Це бюджетна модель вбудованого в дзеркало реєстратора, яку може дозволити собі будь-який водій. Така покупка швидко окупиться і довго прослужить, значно перевершуючи звичайні реєстратори за характеристиками і функціоналом.
  2. Зйомка у високій якості. Модель обладнана двома камерами, які знімають в Full HD (роздільна здатність - 1920x1080), з частотою в 30 кадрів. За допомогою Prime-X 109C можна отримати максимально якісну картинку, де буде видно все до найдрібніших деталей.
  3. Широкий кут огляду. 170 градусів огляду для дзеркала заднього виду - відмінний показник, який дозволить не тільки записувати все, що відбувається в сліпій зоні водія, але і стежити за ділянкою ззаду в реальному часі.
  4.  Функція камери ніяк не перекриває основне призначення дзеркала заднього виду.
  5. Сучасна передача інформації. Пристрій оснащений портом USB, а також роз'ємом для micro-SD. Інформація записується на карту пам'яті, максимальний зберігається обсяг - 32 ГБ.
  6. Запис ведеться в циклічному режимі, тобто безперервно, переписуючи старі відео на нові, тим самим їх видаляючи. Це дозволить не витрачати свій час на чистку карти пам'яті.
  7. Наявність паркувальних ліній при переході зображення з задньої камери, яка йде в комплекті. Цю функцію можна регулювати залежно від обставин.
  8. Автономна робота. Реєстратор починає працювати з моменту запуску машини, автоматично. Для ручного керування пристроєм передбачений сенсорний ввід.
  9. Догляд за таким реєстратором ще простіший, ніж за окремими моделями - досить не допускати забруднення поверхні і періодично перевіряти справність портів пристрою.

   Чому Prime-X 050DMD краще?

   Ця модель автореєстратора не кидається в очі і допоможе вам зафіксувати правопорушення (від контролюючих органів, від інших водіїв або зломщиків машини) непомітно. Це відмінна страховка від крадіжок - так як дзеркала заднього виду майже нічого не варті, зловмисники не звертають на них увагу, в той час як звичайний реєстратор швидше за все буде зламаний або вкрадений.

   Окремим плюсом йде економія простору і підтримка єдиного інтер'єру в салоні. Не всім водіям подобається нагромадження гаджетів і інших необхідних речей прямо перед особою - для них відеореєстратор, поєднаний з дзеркалом заднього виду, буде відмінним рішенням. 

Подтип: Зеркала с монитором и видеорегистратором
Разрешение записи: 1920x1080 (Full HD)
Скорость кадров в секунду: 30
Количество камер: 2
Тип карты памяти: microSD
Максимальный объем памяти: 32 Гб
Активация записи: по датчику удара / торможения / ускорения, при обнаружении движения, Автоматическое включение при подаче питания
Экран: есть
Диагональ экрана: 5"
Тип: зеркало
Тип крепления: накладка на зеркало
Угол обзора: 170°
Порты и разъемы: AV, micro USB
Дополнительные характеристики: Датчик движения работающий в паре с G-сенсором, реализует режим отслеживания на парковке, Камера заднего вида в комплекте, Запись ведется с момента включения зажигания, Парковочные линии, на мониторе зеркала, можно отрегулировать для отображения правильно
Комплектация: Зеркало заднего вида со встроенным Full HD видеорегистратором Prime-X 109C, Инструкция, Гарантийный талон
Гарантія (місяців): 12
Останні відгуки