• Автосигналізація Pandect X-1800BTUA (комплектація L) з сереною

  • 3_30924
   • Доставка Безкоштовно при замовленні від 2500грн
    1. Кур'єрська доставка
    2. Доставка на відділення Нової Пошти
    3. Доставка на відділення Укрпошти
    4. Доставка на відділення Justin
    5. Самовивіз (Київ)
    6. Термінова доставка Київ та область. Ціни на доставку в блоці "Доставка"
   • Оплата
    1. Готівкою (Тільки Київ) при доставці або самовивезення
    2. Накладений платіж (оплата при отриманні)
    3. Оплата карткою (Visa, MasterCard)
    4. Оплата Частинами (Приватбанк)
    5. Миттєва розстрочка (Приватбанк)
    6. Безготівковій розрахунок
    7. WebMoney (WMR, WMZ) по курсу
   • Повернення Обмін або повернення грошових коштів споживачеві здійснюється після проведення незалежної експертизи уповноваженим сервісним центром в тому випадку, якщо товар є не ремонтно-придатним.
   • Гарантія36 мес

    

 Автосигналізація Pandect X-1800BTUA є охоронною системою з двостороннім зв'язком найвищої якості з функцією GSM / GPRS. Вона відрізняється наявністю 2xCAN модуля, 2,4 GHz модуля (Bluetooth 4.2), USB інтерфейсом, IMMO-KEY портом і можливістю управління функціями даної системи з мобільного телефону.

Низький рівень споживання енергії

Рекордні показники низьких енерговитрат в 10 мА під час роботи в охоронному режимі з підключеним GPRS зв'язком порадують будь-якого автолюбителя.

Радіомітка і управління за допомогою мобільного телефону

Система комплектується радіоміткою, яка працює з 128-бітовим ключем шифрування по діалогової зв'язку на частоті 2,4 ГГц. Такий зв'язок характеризується високим ступенем захищеності та високою швидкістю авторизації власника.

За допомогою мітки можна поставити і зняти систему з охорони одним натисканням на кнопку, яка розташована на її корпусі. Зверху над кнопкою є світловий індикатор стану заряду елемента живлення.

За допомогою мобільного телефону на базі Android через додаток Pandora BT, до 50 м по Bluetooth, а також по GPRS з'єднанню через Pandora Info, здійснюється управління сигналізацією. Система вибирає кращий зв'язок для прийому і автоматично перемикається на неї. Смартфон можна запрограмувати в якості мітки.

Управління системою

Управління даної охоронною системою можна здійснити кількома способами:

 1. За допомогою комп'ютера через підключення по USB, для цього є відповідний інтерфейс, за допомогою програми Pandora AlarmStudio.
 2. За допомогою комп'ютера через підключення по бездротовій мережі Bluetooth за допомогою програми Pandora AlarmStudio. Цими ж двома способами можна оновити ПЗ системи.
 3. За допомогою мобільного телефону на базі Android і iOS за допомогою додатків Pandora BT і Pandora Info.
 4. За допомогою сервісної кнопки Валет.

Режим Hands Free

Режим Hands Free надасть можливість ставити і знімати систему з режиму охорони автоматично. Для чого достатньо буде віддалиться на відстань більше 10 метрів від авто або увійти в радіус зв'язку з сигналізацією.

Режим Slave

Управління режимом охорони можна здійснити шляхом зняття або постановки в охорону штатної системи охорони, при цьому запрограмувавши на наявність мітки від сигналізації.

Pandora Clone

Сервіс Pandora Clone дозволить відтворити електронну копію штатного ключа запалювання від широкого спектра автомобілів, при цьому з легкістю обходячи штатний іммобілайзер.

Охоронні функції

Система працює за принципом діалогового зв'язку з постійним динамічною зміною коду. Вона може ставитися в охоронний режим як активним, так і пасивним способом, здійснюється при заведеному двигуні. Також систему можна запрограмувати на безшумну постановку, зняття та ведення режиму охорони, на затримку при постановці на охорону. Система здійснює охорону периметра і має 11 охоронюваних зон. При випадковому зняття з охоронного режиму система автоматично перепоставиться в неї.

Вивести систему з режиму охорони можна за допомогою мітки і якщо її немає в режимі досяжності зв'язку іммобілайзер заблокує запуск двигуна. Зняти з охорони і відключити іммобілайзер можна ще й способом введення індивідуально секретного PIN-коду.

В наявності режим Anti-Hi-Jack в дух варіантах, який покликаний захистити автомобіль від захоплення під час роботи в охоронному режимі не визначивши наявності пристроїв ідентифікації власника в зоні радіозв'язку або орієнтуючись на закриття і відкриття дверей при включеному запалюванні. Якщо пристрої авторизації не були виявлені центральним блоком, система негайно або після включення запалення (в залежності від налаштувань) заблокує двигун сповістивши про це сигналом від сирени.

Пристрої й інші можливості підключення

Даний пристрій має два порти для підключення по CAN-шині, що дозволить проводити підключення до будь-яких моделей авто. Передбачена функція блокування двигуна по CAN-шині. Підключити можна не тільки цим способом, але і по слабкострумових лініях, без використання силових реле.

Порт IMMO-KEY є неймовірно гнучким і підійде до всіх типів шин авто.

Bluetooth інтерфейс дозволить підключити різні додаткові пристрої і тим самим значно розширити функціональність системи, примноживши охоронні і сервісні можливості. Наприклад, можна підключити реле блокування двигуна або підкапотний модуль RHM-03BT, до якого можна під'єднати по бездротовій мережі сирену, концевики капота, датчик температури двигуна, електромеханічний замок капота і цифрові лінії для управління передпусковим підігрівачем.

Вбудований іммобілайзер з функцією клонування ключа дозволяє реалізувати автозапуск системі і обходити його без застосування ключа.

Сигналізація обладнана інтегрованим трирівневим датчиком удару (руху і нахилу), який має високий показники адаптивності та налаштованною чутливості. Дана система має функцію захисту від помилкових спрацьовувань.

Підключення додаткового GSM модему і GPS / ГЛОНАСС-модуля дозволить у сто крат розширити дальність зв'язку з автомобілем і завжди знати про його стан і точне місцезнаходження. При підключенні прийде на допомогу підтримка служба Pandora-супутник, яка доступна як для власників автосигналізацій марки Pandora, так і Pandect.

Сервісні функції

З даною системою легко втілити в життя функції автозапуску і турботаймера. Останній захистить тутбірованние двигуни від зносу при блокуванні, що продовжить термін його експлуатації. А автозапуск є інтелектуальним, що дозволяє керувати ним дистанційно або програмувати в автоматичному режимі з чуйним контролем самого процесу. Автоматичний запуск двигуна можна запрограмувати за показниками температури і за часом заданого на таймері.

За допомогою кнопки Валет автомобіль можна зняти з охорони на деякий час, що буде доречним при ремонті і апгрейд в автосервісі. Ще дана система дозволить управляти відкриттям багажного відділення і склопідйомниками.

Тип: Двусторонние
Назначение: Автомобильные
Тип сигнала: диалоговый
CAN модуль: да
Автозапуск: да
: динамический
GSM модуль: 2G
Турботаймер: да
Силовые выходы на замки: да
Slave режим: да
Функция свободные руки: да
Метка: да
GPS модуль: подключаемый
Сирена в комплекте: есть
USB интерфейс: есть
Комплектация: . Кабель micro-USB, Датчик температуры, Кнопка Valet, Комплект крепежа, Основной блок, Основной кабель базового блока, Пьезоэлектрическая сирена, Радиометка 2 шт., Релейный модуль автозапуска, Руководство по эксплуатации и установке.
Функции: автоматическая перепостановка на охрану (защита от случайного нажатия на кнопки брелока),, Аварийное отключение системы служебной кнопкой VALET, Бесшумная постановка, снятие., Двойной импульс отпирания дверей., дистанционная блокировка двигателя посредством телефона, Открытие багажника без выхода из режима охраны, Пассивная / активная постановка на охрану, Пассивная постановка на охрану с запиранием или без запирания дверей;, Режим «Паника», режим Anti-Hi-Jack, Режим бесшумной охраны.
Брелок: нет
Число незалежних зон охорони: 11
Датчики в комплекті: датчик наклону/переміщення, датчик температуры, датчик удара
Гарантія (місяців): 36
Останні відгуки