• Уцінка
 • Автосигналізація Magnum MH-860-05 GSM з сиреною УЦЕНКА

  • 3_29989
   • Доставка Безкоштовно при замовленні від 2500грн
    1. Кур'єрська доставка
    2. Доставка на відділення Нової Пошти
    3. Доставка на відділення Укрпошти
    4. Доставка на відділення Justin
    5. Самовивіз (Київ)
    6. Термінова доставка Київ та область. Ціни на доставку в блоці "Доставка"
   • Оплата
    1. Готівкою (Тільки Київ) при доставці або самовивезення
    2. Накладений платіж (оплата при отриманні)
    3. Оплата карткою (Visa, MasterCard)
    4. Оплата Частинами (Приватбанк)
    5. Миттєва розстрочка (Приватбанк)
    6. Безготівковій розрахунок
    7. WebMoney (WMR, WMZ) по курсу
   • Повернення Обмін або повернення грошових коштів споживачеві здійснюється після проведення незалежної експертизи уповноваженим сервісним центром в тому випадку, якщо товар є не ремонтно-придатним.
   • Гарантія12 мес

    

Б.у. Після ремонту.

Автосигналізація Magnum MH-860-05 GSM є охоронною системою, яка надасть не тільки всі важливі функції для надійного захисту Вашого автомобіля, але і має ряд відмінностей. А саме компактний корпус центрального блоку (90 х 60 х 15 мм), вбудований GSM модуль з GSM антеною, що надасть зручну установку системи і комфортне керування сигналізацією через смартфон.

Управління та дистанційна настройка

Керувати цим пристроєм можна за допомогою мобільного телефону, штатними брелоками від авто, двома брелоками, котрі йдуть в комплекті до сигналізації, які працюють на основі потужного динамічного кодування з надійним захистом від перехоплення і сканування. А також в аварійному режимі без їх використання знімати систему з охорони. До даної системи можна запрограмувати до 8 брелоків.

Управління та оновлення ПЗ за допомогою мобільного телефону легко реалізовується за рахунок наявності GSM модуля з вбудованою антеною. Для цього потрібно пройти не хитру реєстрацію телефонів і завантажити додаток, а що б захистити від посягань правопорушників можна заборонити реєстрацію чужих. Також керувати та налаштовувати функції можна за допомогою персонального комп'ютера, для чого передбачений USB вхід (2.0).

 У разі подій на телефонний номер будуть приходити голосові і текстові повідомлення, а при знятті системи з охорони надійде короткий дзвінок, тривалість якого можна налаштувати. Система буде автоматично контролювати залишок коштів на картці і попередить якщо їх залишилося вкрай мало. А також проводити автоматичний підігрів як SIM-карти, таки і GSM-модуля. При управлінні брелоками система буде сповіщати про зміни в ній коригуючи тональність звуку. Можна запрограмувати в системі до чотирьох брелоків для одночасного управління.

Дистанційно можна управляти, або налаштувати на автоматичне коректування, всіма підключеними датчиками. Також можна окремо їх включати або вимикати як з телефону, так і з брелока. Можна запрограмувати сигнали оповіщення і тривожного стану. Для всіх налаштувань системи і запам'ятовування станів її роботи є енергонезалежна пам'ять.

Охоронні функції

Дана сигналізація може ставиться в охоронний режим активним, відкладеним і пасивним способом. І здійснює охорону навіть при працюючому двигуні. При цьому вона може здійснювати охорону до 20 зон.

У реалізації охорони прийде на допомогу вбудований трирівневий датчик удару (акустичний), нахилу і переміщення. Система має інтелектуальний захист від помилкових спрацьовувань з діагностикою роботи всіх датчиків. Всі спрацьовування за період охоронного режиму будуть заноситься в пам'ять системи.

Дуже важливим для здійснення охоронних функцій є наявність іммобілайзера, який вбудували в дану систему з функцією кодування. Це дозволить заблокувати двигун в разі спрацювання режимів Тривоги і Паніки, а також те, що в системі є програма імітування несправностей двигуна. Сигнали тривоги та оповіщення також програмуються. Блокування може здійснюється як при нормально замкнутому, таки при розімкнутому реле. Для турбированних двигунів передбачений режим турботаймера, який захистить від передчасного зносу. Цю функцію можна налаштувати на автоматичний режим або включати вручну.

Функція AntiHiJack покликана захистити авто від насильницького викрадення і має три варіанти реалізації:

 • при відкритті дверей і включенні запалення;
 • при включенні або виключенні штатного або додаткового електричного обладнання при включеному запалюванні;
 • подачею сигналу з телефону про активацію по GSM-каналу.

Сервісні функції

Сигналізацію можна поставити в сервісний режим роботи. Є функція Комфорт, яка дозволить керувати підняттям склопакетів, дистанційним відкриттям багажника, капота, управління салонним освітленням і т.д. Функції ввічливого підсвічування салону і світловий доріжки надасть можливість зручно вибратися і відійти від машини висвітлюючи простір спереду від авто. Виявити автомобіль на заповненій стоянці допоможе функція пошуку, а через USSD-сервіс можна дізнатися приблизні координати місця розташування або більш детальні після підключення GPS модуля (в комплект не входить).

Система має виходи на центральний замок, що дозволяє керувати ним синхронізуючи з роботою запалювання, тобто при його включенні двері автоматично закриються, як і при виключенні запалення, постановці в охоронний режим або при спрацьовуванні датчика руху. А також при виявленні сигналу від датчика руху. В наявності двокрокового і двоімпульсного відкриття дверей, тобто спочатку відкриваються двері з боку водія, а потім пасажирські, що не дозволить зловмисникам проникнути в салон з боку останніх.

Виробник пропонує своїм покупцям привабливу пропозицію у вигляді безкоштовного сервісного обслуговування на протязі 5 років.

Виходи й можливості підключення

Цей пристрій має вихід на габарити, для якого можна програмувати полярність. Ще він відрізняється тим, як і вихід на сирену і всі слабкострумові виходи, що має захист шляхом самовідновлення запобіжників. Силові та слабкострумові виходи можна перевизначити на інші потреби. А всього є 37 виходу, 16 з яких універсальні. За допомогою останніх можна дозволити або заборонити синхронізацію системи сигналізації з системами автомобіля.

 

Також можна здійснити контроль GSM-каналу за допомогою підключення модуля контролю. Передбачена і можливість підключення додаткового датчику руху, а також реалізувати приховане прослуховування салону (в комплекті є мікрофон). Для розширення охоронних можливостей систему можна підключити до зовнішнього CAN модулю TEC і протокольні зовнішні безключеві обхідники іммобілайзери Fortin і IdataLink. Передбачена можливість підключення акумулятора (3,7 В) для резервного живлення.

Тип: GSM
Назначение: Автомобильные
Тип сигнала: динамический
CAN модуль: подключаемый
Автозапуск: да
GSM модуль: да
Турботаймер: да
Силовые выходы на замки: да
С сиреной: да
Корпус брелка: пластик
GPS модуль: опция
Сирена в комплекте: есть
USB интерфейс: есть
Дальность передачи сигнала: 80 м
Комплектация: Светодиодный индикатор 1 шт. Руководство по эксплуатации 1 шт. Упаковка и упаковочные материалы1 шт., Центральный тановке 1 шт. Упаковка и упакомодуль МН 860-05 – 1шт. Брелок - 2шт, GSM антена со жгутом 2000мм. 1шт. Сирена 1шт. Концевик мет. регулировочный 1шт. Выносной микрофон (со жгутом и разъемом) 1шт. Жгут проводов 24 вывода 1шт. Светодиодный индика
Функции: открытие багажника, Поиск авто на парковке., Режим "Тревога", Функция «Комфорт», Аварийное отключение системы служебной кнопкой VALET, вежливая подсветка салона, дистанционная блокировка двигателя посредством телефона, Пассивная / активная постановка на охрану, Пассивная блокировка двигателя (функция иммобилайзера)., световая дорожка
Брелок: кнопочный пердатчик
Число незалежних зон охорони: 20
Датчики в комплекті: датчик движения (опция), датчик наклону/переміщення, датчик удара
Батарея: подключаемая
Напруга: 9-18 В
Гарантія (місяців): 12
Останні відгуки