Автомагнітола Mystery MDD-6200 є мультимедійна система без CD приводу , яка має установчий розмір 2DIN (178 х 158 х 100 мм). Установка проводиться в автомобілі з напругою бортової мережі 12В.

   Має передню чорну стаціонарну панель, на якій більшу частину простору займає широкоформатний сенсорний РК монітор діаметром 6,2 дюйма. Зліва від нього кілька кнопок управління із змінним підсвічуванням, регулятор гучності, AUX і USB вихід, а праворуч - слот під SD-карту пам'яті. При підключенні камери заднього виду, дисплеєм можна користуватися, як екраном для контролю простору позаду авто, що значно полегшить процес паркування.

   На задній панелі розташовані: 2-канальний лінійний вихід RCA, роз'єм ISO, відеовхід на камери заднього виду, вихід на сабвуфер.

  Пристрій відтворює такі формати:

  • музика: MP3, WMA, WAV, AAC, FLAC;
  • відео: AVI (XviD / DivX), MKV (H264), MOV, MP4;
  • фото: JPEG, BMP, GIF, PNG.

   І для цього передбачені кілька варіантів: з телефону, МР3 плеєра, SD карти або зовнішнього накопичувача. Навігація по папках і вибір треків проводиться натисненням відповідних кнопок на панелі, натисканням на сенсорному екрані або ж за допомогою пульта дистанційного керування, який йде в комплекті.

   В пристрій вбудовані FM / АМ / УКХ-тюнер і модуль Bluetooth, завдяки якому можна безперешкодно відтворювати мультимедійні файли і здійснювати дзвінки в режимі hands-free не відпускаючи кермо, що збільшує безпеку водіння. Прекрасне звучання забезпечить вбудований підсилювач на 4 канали з максимальною вихідною потужністю 50 Вт.

Категории: Мультимедиа
Монтажный размер: 2 DIN
Панель: стационарная
Подсветка: изменяемый цвет подсветки кнопок лицевой панели
CD привод: нет
AUX: фронтальный
USB: фронтальный
Разъем под SD карту: есть
Bluetooth: есть
Пульт ДУ в комплекте: есть
Управление сабвуфером: есть
Подключение камеры: Задний вид
Діагональ дисплея: 6,2"
Дисплей: сенсорный
Вид дисплея: TFT
Аксесуари: пульт дистанционного управления
Цвет: черный глянец
Гарантія (місяців): 12
Останні відгуки