• Під замовлення 1-2 дні
  • Підігрів сидінь Sigma SH 21

   Підігрів сидінь Sigma SH 21 є вбудованої системою з п`ятьма рівнями нагріву. У комплект входять два мата, блок управління, блок комутації, запобіжник, комплект проводів і кабелів. Мати вбудовуються під обшивку автомобільних крісел. Управління здійснюється круглою кнопкою з індикатором. Передбачена функція захисту від перегріву, яка зупинить нагрів при досягненні температури 65 градусів

   Цей пристрій універсальний і підійде практично до будь-яких автомобілів. Має стандартні габаритні розміри - 270х480 мм. Використовуємий матеріал нагрівання - вуглеволокно, яке володіє незамінними якостями, такими як: стійкість до деформації, зламу, продавлювання під дією великої ваги. Це дозволяє матам довго зберігати свою первісну форму і мати тривалий час служби. Також вуглеволокно має прекрасну теплопровідність, що забезпечить рівномірне і швидке нагрівання поверхні. Зверху мати покриті пористої матерією, яка забезпечить безперешкодне проникнення повітря.

   Підключення потрібно виробляти безпосередньо до електромережі авто прихованим способом, що дозволить не порушувати гармонію інтер'єру салону. Кнопку управління можна розмістити в будь-якому зручному місці, а також, якщо передбачено виробником, в штатний гніздо. Пристрій економічний в споживанні енергії, але при цьому має високий показник ККД.

Тип установки: встраеваемый
Кількість місць: два
Регулювання нагріву: да
Напруга живлення: 12 В
Нагріваємий елемент: углеродное волокно
Кількість режимів нагріву: 5
Гарантія (місяців): 12
Останні відгуки