Світлодіодні лампи для авто від виробника Xenolux : Ксенолюкс

Світлодіодні лампи для авто від виробника Xenolux : Ксенолюкс

Лампи XENOLUX - це якісні продукти, розраховані на тривалу роботу і призначені для установки в габаритні вогні. В їх розробці брали участь команда провідних інженерів в сфері освітлювальної техніки. Продукція компанії відповідає міжнародним стандартам якості, а також в ній застосовані комплектуючі від кращих виробників з Кореї. Тому кращим рішенням для яскравого світла в вашому авто буде купити в Україні лед-лампи XENOLUX. Джерелом світла в лампах є світлодіоди, які при своїх компактних розмірах мають гідні характеристики, і гарантують значно більш яскраве світло, ніж в галогенних і ксенонових лампах. Їх охолодження походить від вбудованого радіатора, який усуває можливість розплавлення корпусів ліхтарів. Різкі перепади напруги виключаються, завдяки проробленої системі харчування лід ламп XENOLUX. Стандарт вібро-вологозахисту IP-68 гарантує стабільну роботу на дорогах незадовільної якості і при негоді. ЛЕД-лампи XENOLUX миттєво включаються, що запобігає аварійні ситуації на дорозі. Серед великого асортименту лід-ламп XENOLUX ви легко підберете краще рішення для вашого автомобіля.

Лед-лампи XENOLUX в Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі -якісні та надійні

Ви отримаєте відмінну якість за розумні гроші, якщо придбаєте ці лампи. Тому все більше автовласників хочуть купити світлодіодні лампи XENOLUX. Тому світлодіодні лампи - це хороше рішення, і краще не варто зволікати з їх установкою. Ви будете мати надійний і якісний продукт, термін роботи якого буде довгим. Лампи мають яскравий чисте світло, завдяки якому, ви зможете вчасно повідомити про свої наміри іншим водіям, що істотно підвищить безпеку руху.

 

  • ❓Як покращити світло фар❓
    В цій статті ми розберемо причини погіршення світла в авто і способи їх усунення. Детальніше можна почитати у статті "Як покращити світло фар"  

 

  • ❓ Як вибирати автолампи? ❓
    В цій статті ми розглянемо коротку історію автомобільних ламп, дізнаємося типи цоколів и бонусом получим полезные советы. Детальнее можно почитать в статье "Як вибирати автолампи?"

 

 

  • ❓Ваші питання по автосвітлу❓
    Топ питаннь, що найчастіше задаються щодо автомобільної оптики. Детальніше можна почитати в статті "Ваші питання"

 

 

Немає жодного товару в цьому розділі.
Останні відгуки