Світлодіодні лампи для авто від виробника Xenolux : Ксенолюкс

Світлодіодні лампи для авто від виробника Xenolux : Ксенолюкс

Лампи XENOLUX - це якісні продукти, розраховані на тривалу роботу і призначені для установки в габаритні вогні. В їх розробці брали участь команда провідних інженерів в сфері освітлювальної техніки. Продукція компанії відповідає міжнародним стандартам якості, а також в ній застосовані комплектуючі від кращих виробників з Кореї. Тому кращим рішенням для яскравого світла в вашому авто буде купити в Україні лед-лампи XENOLUX. Джерелом світла в лампах є світлодіоди, які при своїх компактних розмірах мають гідні характеристики, і гарантують значно більш яскраве світло, ніж в галогенних і ксенонових лампах. Їх охолодження походить від вбудованого радіатора, який усуває можливість розплавлення корпусів ліхтарів. Різкі перепади напруги виключаються, завдяки проробленої системі харчування лід ламп XENOLUX. Стандарт вібро-вологозахисту IP-68 гарантує стабільну роботу на дорогах незадовільної якості і при негоді. ЛЕД-лампи XENOLUX миттєво включаються, що запобігає аварійні ситуації на дорозі. Серед великого асортименту лід-ламп XENOLUX ви легко підберете краще рішення для вашого автомобіля.

Лед-лампи XENOLUX в Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі -якісні та надійні

Ви отримаєте відмінну якість за розумні гроші, якщо придбаєте ці лампи. Тому все більше автовласників хочуть купити світлодіодні лампи XENOLUX. Тому світлодіодні лампи - це хороше рішення, і краще не варто зволікати з їх установкою. Ви будете мати надійний і якісний продукт, термін роботи якого буде довгим. Лампи мають яскравий чисте світло, завдяки якому, ви зможете вчасно повідомити про свої наміри іншим водіям, що істотно підвищить безпеку руху.

 • ❓Як поліпшити світло фар❓

  У цій статті ми розберемо причини погіршення світла в авто і способи їх усунення. Детальніше можна почитати в статті "Як поліпшити світло фар"

 • ❓ Як вибирати автолампи? ❓

  У цій статті ми розглянемо коротку історію автомобільних ламп, дізнаємося типи цоколів і бонусом отримаємо корисні поради. Детальніше можна почитати в статті "Як вибирати автолампи?"

 • ❓Чи можна ставити світлодіодну лампу в лінзу? Або краще ксенон? ❓

  Актуальне питання, розберемо різні варіанти і розглянемо приклади. Детальніше можна почитати в статті "Чи можна ставити світлодіодну лампу в лінзу?"

 • ❓Ваші питання по автосвітлу❓

  Топ найчастіших питань, що в автомобільній оптиці. Детальніше можна почитати в статті "Ваші питання"

 • ❓Топ-10 ламп для авто за 2019 рік❓

  Даний рейтинг є оновленням рейтингу "Топ-10 Led ламп для авто 2018". Детальніше можна прочитати в статті "Топ-10 Led ламп для авто за 2019 рік" .

Останні відгуки