Світлодіодні лампи для авто від виробника Sho-Me : Шо-Мі

Світлодіодні лампи для авто від виробника Sho-Me : Шо-Мі

Світлодіодні лампи Sho-Me - краще рішення!

Лампи Sho-Me - це високоякісна продукція від надійного виробника, який заслужено вважається одним з лідерів в сфері освітлювальних приладів. Компанія Sho-Me славиться своїм ретельним підходом до розробки і виробництва. Лампи Шоу-мі виробляються на власних заводах Кореї та Китаї. Якість - це одна з головних рис компанії, контроль за ним піднято до дуже високого рівня, тому всі міжнародні стандарти галузі дотримані. Так що не дивно, що купити лед лампи Sho-Me в Україні хочуть велика кількість автолюбителів. Серед асортименту компанії Sho-Me можна знайти рішення, які підійдуть для установки в усі ліхтарі і вогні. Велика яскравість, легкість установки, надійність і гарантія якості - ось риси, якими володіють світлодіодні лампи Sho-Me. У них застосовується потужна і сучасна начинка, що розміщена в компактному алюмінієвому корпусі. Джерелом світіння є діоди виробництва Philips, завдяки яким здійснюється якісне фокусування. Вбудований радіатор забезпечує охолодження і забирає швидко і ефективно тепло від діодів, а також не допустить перегрів, який може привести до пошкодження пластикових елементів корпусів ліхтарів авто. У кожній лед лампі Sho-Me є вбудований блок живлення, який виключає скачки напруги і інші помилки роботи. Стабільна робота ламп в будь-яких погодних і дорожніх умовах забезпечена відповідності стандарту захисту IP-68. Так як в конструкції відсутній нитка розжарення, помутніння корпусу фар виключається, тому що світлодіодні лампи Sho-Me не мають ультрафіолетового випромінювання. Яскравість їх світіння в кілька разів вище, ніж в галогенних або ксенонових. Бренд Sho-Me має гідний асортимент лед-ламп, і вам нескладно буде підібрати краще рішення під ваші потреби, і ваш автомобіль.

Кращий вибір в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжя - лед-лампи Sho-Me 

Світлодіодні лампи - дуже надійний варіант, через їх довговічність і міцність конструкції. Тому купити лед лампи Sho-Me для свого автомобіля воліють київські, харківські та інші водії. Замініть ваші лампи на світлодіодні, і ви отримаєте гарантію відмінної якості і тривалого користування. Ваш автомобіль стане ще більш помітним з установкою діодів. Майстри і експерти рекомендують світлодіодні лампи Sho-Me як краще рішення для вашого авто. Продукція підходять під всі типи цоколів для ламп. Поліпшите освітлюватися дороги в вашому автомобілі!

 • ❓Як поліпшити світло фар❓

  У цій статті ми розберемо причини погіршення світла в авто і способи їх усунення. Детальніше можна почитати в статті "Як поліпшити світло фар"

 • ❓ Як вибирати автолампи? ❓

  У цій статті ми розглянемо коротку історію автомобільних ламп, дізнаємося типи цоколів і бонусом отримаємо корисні поради. Детальніше можна почитати в статті "Як вибирати автолампи?"

 • ❓Чи можна ставити світлодіодну лампу в лінзу? Або краще ксенон? ❓

  Актуальне питання, розберемо різні варіанти і розглянемо приклади. Детальніше можна почитати в статті "Чи можна ставити світлодіодну лампу в лінзу?"

 • ❓Ваші питання по автосвітлу❓

  Топ найчастіших питань, що в автомобільній оптиці. Детальніше можна почитати в статті "Ваші питання"

 • ❓Топ-10 ламп для авто за 2019 рік❓

  Даний рейтинг є оновленням рейтингу "Топ-10 Led ламп для авто 2018". Детальніше можна прочитати в статті "Топ-10 Led ламп для авто за 2019 рік" .

Фільтр
Ціна
 •  —  грн
Кольорова температура
Напруга
Очистити вибір
Останні відгуки