Світлодіодні лампи для авто від виробника RING : РИНГ

Світлодіодні лампи для авто від виробника RING : РИНГ

Світлодіодні лампи RING - це якісні продукти, призначені для установки в габаритні вогні. Розроблені командою кращих інженерів, c використанням компонентів від провідних корейських виробників. При виробництві продукції дотримуються всіх міжнародних стандартів якості. Хорошим рішенням буде купити в Україні діодні лампи RING для всіх, хто хоче поліпшити світло на своєму авто. Продукція призначена для використання в зовнішньому освітленні. Яскравість діодів, встановлених в лампах, значно вище, ніж в лампах інших поширених типів. ЛІД-лампи RING мають миттєве включення, що може врятувати при виникненні аварійної ситуації. Джерелом світла є світлодіоди Cree, які при невеликих розмірах мають великі характеристики. Охолодження здійснюється за допомогою вбудованого радіатора. Кожна світлодіодна лампа RING має продуману систему харчування, що виключає скачки напруги. Захист стандарту IP-68 від бризок і вібрацій, гарантує надійну роботу при їзді по дорогах будь-якої якості за будь-яких погодних умовах. Серед асортименту лед-ламп RING, ви зможете знайти для вашого автомобіля краще рішення.

Якісні і продуктивні лед-лампи RING в Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі

Лампи - кращий вибір у співвідношенні ціна / якість. Цей параметр переконує купити світлодіодні лампи RING багатьох автовласників. Світлодіодні лампи - це відмінний вибір, тому, не варто затягувати з їх установкою. Ви будете мати надійний і якісний продукт, термін роботи якого буде довгим. Завдяки яскравому чистому світлу ви зможете своєчасно повідомити про свої наміри іншим учасникам дорожнього руху, що дозволить підвищити безпеку.

 • ❓Як поліпшити світло фар❓

  У цій статті ми розберемо причини погіршення світла в авто і способи їх усунення. Детальніше можна почитати в статті "Як поліпшити світло фар"

 • ❓ Як вибирати автолампи? ❓

  У цій статті ми розглянемо коротку історію автомобільних ламп, дізнаємося типи цоколів і бонусом отримаємо корисні поради. Детальніше можна почитати в статті "Як вибирати автолампи?"

 • ❓Чи можна ставити світлодіодну лампу в лінзу? Або краще ксенон? ❓

  Актуальне питання, розберемо різні варіанти і розглянемо приклади. Детальніше можна почитати в статті "Чи можна ставити світлодіодну лампу в лінзу?"

 • ❓Ваші питання по автосвітлу❓

  Топ найчастіших питань, що в автомобільній оптиці. Детальніше можна почитати в статті "Ваші питання"

 • ❓Топ-10 ламп для авто за 2019 рік❓

  Даний рейтинг є оновленням рейтингу "Топ-10 Led ламп для авто 2018". Детальніше можна прочитати в статті "Топ-10 Led ламп для авто за 2019 рік" .

Фільтр
Ціна
 •  —  грн
Очистити вибір
Останні відгуки