Світлодіодні лампи для авто від виробника Prime-X : Прайм-Ікс

Світлодіодні лампи для авто від виробника Prime-X : Прайм-Ікс

Світлодіодні лампи Prime-X - це продукт, що відомий своїм співвідношенням доступної ціни і високої якості. Вони були розроблені міжнародною командою професійних інженерів з величезним досвідом в сфері автосвета. У лампах використовуються кращі компоненти від виробників з Кореї і США. Продукція відповідає всім міжнародним стандартам якості. Кращим рішенням для тих, хто шукає істотне поліпшення світла в своєму авто буде купити в Україні світлодіодні лампи Prime-X. Продукція призначена для використання в усіх лампах і вогнях. Яскравість, надійність і якість - ось риси, якими володіють діодні лампи Prime-X. Їх малі розміри прекрасно поєднуються з потужністю і іншими важливими параметрами роботи. Яскравість діодів значно вище, ніж в ксенонових і галогенних лампах. Ефективна і перевірена конструкція є сильною стороною ЛЕД-ламп Prime-X. SMD-діоди грамотно налаштовані так, що забезпечується тонка фокусування світла. Тривала експлуатація і оптимальне охолодження відбувається за допомогою спеціального радіатора, який забезпечує відсутність перегріву, тому пластикові корпусу ламп не ушкоджуються. Кожна світлодіодна лампа Prime-X має добре продуману систему харчування діодів, тому виключаються скачки напруги. Стандарт захисту IP-68, якому відповідав би продукція гарантує стабільну роботу при їзді в будь-яких погодних умовах, і по дорогах будь-якої якості. Діоди не мають ультрафіолетового випромінювання, через що помутніння корпусу фар виключається. Завдяки великому вибору лед-ламп Prime-X, ви зможете знайти для вашого автомобіля краще рішення.

Світлодіодні лампи Prime-X в Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі

Лампи є оптимальним варіантом за критерієм співвідношення ціна / якість. Через це купити світлодіодні лампи Prime-X хочуть багато автовласників. Вибір світлодіодних ламп - це відмінне рішення, і тому радимо не зволікати з їх установкою. Ви отримаєте якісний і надійний продукт, який послужить довго. У міських умовах їзди діоди такого типу забезпечують значно кращу помітність автомобіля на дорозі.

 • ❓Як поліпшити світло фар❓

  У цій статті ми розберемо причини погіршення світла в авто і способи їх усунення. Детальніше можна почитати в статті "Як поліпшити світло фар"

 • ❓ Як вибирати автолампи? ❓

  У цій статті ми розглянемо коротку історію автомобільних ламп, дізнаємося типи цоколів і бонусом отримаємо корисні поради. Детальніше можна почитати в статті "Як вибирати автолампи?"

 • ❓Чи можна ставити світлодіодну лампу в лінзу? Або краще ксенон? ❓

  Актуальне питання, розберемо різні варіанти і розглянемо приклади. Детальніше можна почитати в статті "Чи можна ставити світлодіодну лампу в лінзу?"

 • ❓Ваші питання по автосвітлу❓

  Топ найчастіших питань, що в автомобільній оптиці. Детальніше можна почитати в статті "Ваші питання"

 • ❓Топ-10 ламп для авто за 2019 рік❓

  Даний рейтинг є оновленням рейтингу "Топ-10 Led ламп для авто 2018". Детальніше можна прочитати в статті "Топ-10 Led ламп для авто за 2019 рік" .

Фільтр
Ціна
 •  —  грн
Вид оптики
Кольорова температура
Очистити вибір
Останні відгуки