Світлодіодні лампи для авто від виробника Osram : Осрам

Світлодіодні лампи для авто від виробника Osram : Осрам

Світлодіодні лампи для авто від виробника Osram

Лед лампи Osram - кращі рішення від світового лідера! Лампи Osram - це високотехнологічна і високоякісна продукція від одного з світових лідерів виробництва світлодіодних ламп. Компанія має більш ніж 110 річний досвід виробництва освітлювальної техніки, і в їх портфоліо знаходяться інженерні рішення по світу на таких великих об'єктах, як стадіони до Чемпіонату світу з футболу 2014 року, сцена Євробачення-2019, Сікстинської капели.

Саме компанія Osram була одним з піонерів впровадження та виробництва світлодіодних ламп, в розробці яких були задіяні кращі в світі інженери-електротехніки, які знають про цей тип освітлення все. Лампи Осрам виробляються на власних заводах в Німеччині, Малайзії, Канаді, Китаї. Якість - це одна з головних рис компанії, тому не дивно, що за свою довгу історію вона підняла контроль за ним до дуже високого рівня, більш того, виробник брав активну участь в розробці міжнародних стандартів галузі. Тому не дивно, що купити лед лампи Osram в Україні хочуть велика кількість автолюбителів. Серед асортименту компанії Osram можна знайти рішення, які підійдуть для установки в усі ліхтарі і вогні.

Велика яскравість, легкість установки, надійність і гарантія якості - ось риси, якими володіють світлодіодні лампи Osram. У них застосовується потужна і сучасна начинка, що розміщена в компактному алюмінієвому корпусі. Джерелом світіння є SMD-діоди, які мають правильну настройку, завдяки чому здійснюється якісна фокусування. Вбудований радіатор забезпечує охолодження і забирає швидко і ефективно тепло від діодів, а також видалить перегрів, через чого не буде пошкодження пластикових елементів корпусу ліхтарів машини. Кожна лід лампа Osram має вбудований блок живлення, завдяки чому скачки напруги і інші помилки роботи виключаються. Стабільна робота ламп в будь-яких погодних і дорожніх умовах забезпечена відповідності стандарту захисту IP-68. Так як в конструкції відсутній нитка розжарення, помутніння корпусу фар виключається, тому що світлодіодні лампи Osram не мають ультрафіолетового випромінювання. Яскравість їх світіння в кілька разів вище, ніж в галогенних або ксенонових. Бренд Osram має гідний асортимент лед-ламп, і вам нескладно буде підібрати краще рішення під ваші потреби, і ваш автомобіль.

Надійні і довговічні лід лампи Osram в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжя

Світлодіодні лампи - дуже надійний варіант, через їх довговічність і міцність конструкції. Тому купити світлодіодні лампи Osram для свого автомобіля воліють київські, харківські та інші водії. Замініть ваші лампи на світлодіодні, і ви отримаєте гарантію відмінної якості і тривалого користування. Ваш автомобіль стане ще більш помітним з установкою діодів. Майстри і експерти рекомендують світлодіодні лампи Osram як краще рішення для вашого авто. Продукція підходять під всі типи цоколів для ламп. Поліпшите освітлюватися дороги в вашому автомобілі!

 • ❓Як поліпшити світло фар❓

  У цій статті ми розберемо причини погіршення світла в авто і способи їх усунення. Детальніше можна почитати в статті "Як поліпшити світло фар"

 • ❓ Як вибирати автолампи? ❓

  У цій статті ми розглянемо коротку історію автомобільних ламп, дізнаємося типи цоколів і бонусом отримаємо корисні поради. Детальніше можна почитати в статті "Як вибирати автолампи?"

 • ❓Чи можна ставити світлодіодну лампу в лінзу? Або краще ксенон? ❓

  Актуальне питання, розберемо різні варіанти і розглянемо приклади. Детальніше можна почитати в статті "Чи можна ставити світлодіодну лампу в лінзу?"

 • ❓Ваші питання по автосвітлу❓

  Топ найчастіших питань, що в автомобільній оптиці. Детальніше можна почитати в статті "Ваші питання"

 • ❓Топ-10 ламп для авто за 2019 рік❓

  Даний рейтинг є оновленням рейтингу "Топ-10 Led ламп для авто 2018". Детальніше можна прочитати в статті "Топ-10 Led ламп для авто за 2019 рік" .

Фільтр
Ціна
 •  —  грн
Вид оптики
CAN-BUS 
Кольорова температура
Місце розміщення
Очистити вибір
Останні відгуки