Світлодіодні лампи для авто від виробника AMS : АМС

Якісні лед-лампи AMS : АМС у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі

Лед лампи AMS - це високотехнологічні продукти, розроблені провідними українськими інженерами, що знають особливості роботи і експлуатації автомобільних ламп. Продукція повністю відповідає суворим європейським і північноамериканським стандартам якості, так як постійно проходить суворий і ретельний контроль якості. Лампи компанії AMS не тільки не поступаються лідерам сфери, а й навіть перевершує їх. У конструкції приладів освітлення використовуються кращі комплектуючі та рішення від компаній CREE (США), Seoul Semiconductor (Південна Корея), Lattice Power (Китай). Тому купити світлодіодні лампи AMS в Україні буде відмінним вибором, якщо хочете отримати відмінну якість за кращу ціну. Характерною ознакою ламп виробника є вдосконалені показники яскравості світіння. Надбавка, в порівнянні з стандартними лампами становить від 160% до 300%. LED лампи AMS мають колірну температуру від 5000 до 6500 К, крім того, існують спеціальні рішення на 3000 К для протитуманних фар. Головною родзинкою світлодіодних ламп AMS є особлива конструкція, яка полягає в тому, що діоди розміщені в корпусі по типу нитки розжарювання у галогенних лампах. Це дає можливість збільшити площу освітленості і поліпшити фокусування.

Переваги світлодіодних ламп AMS

Сумісність з усіма видами оптики, включаючи лінзи, а також доступність у всіх типах цоколя є важливим плюсом ламп AMS. Вони є якісною і економічною альтернативою штатним лампам, крім того, не варто забувати про високу надійність. Більше 20 000 годин безвідмовної роботи значно перевершує потенціал ксенонових, і тим більше, галогенних джерел світла. Лампи мають клас волого- і ударозахисту  IP-68, що дозволить їм працювати в найскладніших умовах. Продукція компанії AMS оснащується пасивним або активним охолодженням, що не дасть лампі нагрітися вище граничних температур. Світлодіодні лампи стануть вашим надійним помічником при їзді в нічний час, адже потік світла охоплює значну частину дороги й узбіччя, що дозволить помітити перешкоду вчасно. Вони налаштовані так, що якість світла не знизиться при запотіванні фари. Ви завжди можете купити світлодіодні лампи AMS в нашому інтернет-магазині з гарантією і за хорошими цінами!

 

  • ❓Як покращити світло фар❓
    В цій статті ми розберемо причини погіршення світла в авто і способи їх усунення. Детальніше можна почитати у статті "Як покращити світло фар"  

 

  • ❓ Як вибирати автолампи? ❓
    В цій статті ми розглянемо коротку історію автомобільних ламп, дізнаємося типи цоколів и бонусом получим полезные советы. Детальнее можно почитать в статье "Як вибирати автолампи?"

 

 

  • ❓Ваші питання по автосвітлу❓
    Топ питаннь, що найчастіше задаються щодо автомобільної оптики. Детальніше можна почитати в статті "Ваші питання"

 

 

Останні відгуки