Світлодіодні лампи для авто від виробника AMS : АМС

Якісні лед-лампи AMS : АМС у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі

Лед лампи AMS - це високотехнологічні продукти, розроблені провідними українськими інженерами, що знають особливості роботи і експлуатації автомобільних ламп. Продукція повністю відповідає суворим європейським і північноамериканським стандартам якості, так як постійно проходить суворий і ретельний контроль якості. Лампи компанії AMS не тільки не поступаються лідерам сфери, а й навіть перевершує їх. У конструкції приладів освітлення використовуються кращі комплектуючі та рішення від компаній CREE (США), Seoul Semiconductor (Південна Корея), Lattice Power (Китай). Тому купити світлодіодні лампи AMS в Україні буде відмінним вибором, якщо хочете отримати відмінну якість за кращу ціну. Характерною ознакою ламп виробника є вдосконалені показники яскравості світіння. Надбавка, в порівнянні з стандартними лампами становить від 160% до 300%. LED лампи AMS мають колірну температуру від 5000 до 6500 К, крім того, існують спеціальні рішення на 3000 К для протитуманних фар. Головною родзинкою світлодіодних ламп AMS є особлива конструкція, яка полягає в тому, що діоди розміщені в корпусі по типу нитки розжарювання у галогенних лампах. Це дає можливість збільшити площу освітленості і поліпшити фокусування.

Переваги світлодіодних ламп AMS

Сумісність з усіма видами оптики, включаючи лінзи, а також доступність у всіх типах цоколя є важливим плюсом ламп AMS. Вони є якісною і економічною альтернативою штатним лампам, крім того, не варто забувати про високу надійність. Більше 20 000 годин безвідмовної роботи значно перевершує потенціал ксенонових, і тим більше, галогенних джерел світла. Лампи мають клас волого- і ударозахисту  IP-68, що дозволить їм працювати в найскладніших умовах. Продукція компанії AMS оснащується пасивним або активним охолодженням, що не дасть лампі нагрітися вище граничних температур. Світлодіодні лампи стануть вашим надійним помічником при їзді в нічний час, адже потік світла охоплює значну частину дороги й узбіччя, що дозволить помітити перешкоду вчасно. Вони налаштовані так, що якість світла не знизиться при запотіванні фари. Ви завжди можете купити світлодіодні лампи AMS в нашому інтернет-магазині з гарантією і за хорошими цінами!

 • ❓Як поліпшити світло фар❓

  У цій статті ми розберемо причини погіршення світла в авто і способи їх усунення. Детальніше можна почитати в статті "Як поліпшити світло фар"

 • ❓ Як вибирати автолампи? ❓

  У цій статті ми розглянемо коротку історію автомобільних ламп, дізнаємося типи цоколів і бонусом отримаємо корисні поради. Детальніше можна почитати в статті "Як вибирати автолампи?"

 • ❓Чи можна ставити світлодіодну лампу в лінзу? Або краще ксенон? ❓

  Актуальне питання, розберемо різні варіанти і розглянемо приклади. Детальніше можна почитати в статті "Чи можна ставити світлодіодну лампу в лінзу?"

 • ❓Ваші питання по автосвітлу❓

  Топ найчастіших питань, що в автомобільній оптиці. Детальніше можна почитати в статті "Ваші питання"

 • ❓Топ-10 ламп для авто за 2019 рік❓

  Даний рейтинг є оновленням рейтингу "Топ-10 Led ламп для авто 2018". Детальніше можна прочитати в статті "Топ-10 Led ламп для авто за 2019 рік" .

Фільтр
Ціна
 •  —  грн
Вид оптики
CAN-BUS 
Кольорова температура
Очистити вибір
Останні відгуки