Бронювання фар

Бронювання фар

Навіщо потрібно обклеювання фар плівкою?

Фото приклади обклеєних фар:

 •  Захист оптики від відколів і подряпин
 •  Захист фар від вигорання в процесі експлуатації 
 •  Не створюєте сліпучого ефекту для зустрічних
 •  При тріщині фари не дає їй розходиться і пітніти  
 •  Забезпечує зовнішній вигляд фар в ідеальному стані до 5-6 років                                
        

 

Бронювання фар плівкою - відмінний спосіб захисту приладів освітлення

 

Бронювання фар плівкою це хороший спосіб захисту фар і ліхтарів від різних дрібних пошкоджень і "пескоструя", який виникає при їзді по курній або піщаній дорозі. Але навіть якщо ви маєте зайві гроші на полірування фар, варто розуміти, що полірувати фари не можна дуже часто і нескінченно. Адже скло фар - це в більшості випадків звичайний прозорий пластик, який після полірування стає більш тонким і схильним до пошкоджень.

Плівка не є чимось особливим, адже це звичайний тонкий шар пластику або поліуретану, який можна виклеювати на фару будь-якого розміру і будь-якої складності, завдяки пластичності. Плівка на фари, в більшості випадків це все той же поліуретан на клейовий основі, але в залежності від виробника, може мати відмінності за своїм складом, а також міцності.

Поліуретанова плівка на фари відрізняється від інших видів захисних плівок підвищеним рівнем міцності і зносостійкості. Зрозуміло, у плівки є і недоліки, такі як висока ціна, а також досить невеликий температурний діапазон (від -20 ° до + 80 °).

Міфи щодо поліуретанової плівки

Варто зауважити, що у поліуретанової плівки є досить багато міфів, які варто розглянути більш детально.

Найбільш поширеним міф, це те, що бронювання фар плівкою погіршує світлопропускну здатність фар, інакше кажучи, у людей є страх, що фара буде гірше світити в темний час доби. Звичайно, якщо провести в лабораторних умовах тест з плівкою і без, то світлові показники в якійсь мірі зміняться, проте на дорозі в темну пору доби помітити різницю просто неможливо, але за умови, що плівка не тонована, і бронювання фар плівкою виконувалося згідно вимогам виробника цієї плівки.

Другим міфом є ​​жовтизна плівки. Тут все це залежить від якості плівки, а також того, наскільки часто використовуються самі фари. Звичайно, з часом спостерігається невелике відхилення від початкового тону в сторону жовтого кольору, втім, це відбувається не завжди і не у всіх. В основному, все залежить від багатьох факторів, наприклад, часто ви використовуєте авто в темний час доби, (адже вночі використовуються фари, які можуть нагрівати плівку і впливають на зміну кольору), де зберігаєте авто (адже на вулиці плівка більше піддається впливу УФ-променів), які лампочки використовуються (наприклад, потужний ксенон на відміну від звичайних лампочок виділяє менше тепла) і багато іншого ...

Також не варто себе вводити в оману, що бронювання фар плівкою, це не те бронювання, яке може витримати постріл або удар величезним каменем. Все, на що здатна ця плівка, це витримати удар від невеликого камінчика або струменя піску під час їзди по брудній дорозі. Крім того, плівка дозволяє уникнути матовості фар і підтримувати їх в робочому стані, зберігаючи при цьому естетичний зовнішній вигляд. Також захисна плівка для фар в разі удару великим каменем, дозволить зберегти в цілості відбивач і лампочку. Після такого удару, ремонт фари, в принципі, можливий, адже можна спробувати розібрати фару і переклеїти скло з іншого фари.

Підбиваючи підсумки, бронювання фар плівкою це відмінний спосіб зберегти первозданний вигляд фар, заощадити на їх полірування, а також захистити дорогу оптику від дрібних подряпин і відколів. Коли виконуєте бронювання фар плівкою, не забудьте про ДГЗ і противотуманки, адже вони розташовуються ближче до проїжджої частини, і наражаються на більшу небезпеку від удару або пошкодження

Вдячні за теплі відгуки

-->

Для консультації та попереднього замовлення:

 

Замовити зворотній дзвінок

 

  Наші адреси:
 • Київ, Голосіївський район, провулок Бурмістенка 30А (на реконструкції)
 • Київ, Печерський район, Набережно-Печерська дорога 2

Інші послуги:

Установка светодиодных ламп в КиевеУстановка линз в фарыУстановка ДХО DRLПолировка фарБронирование фарРемонт фар фото

Весь список послуг

 


 •  

Бронювання фар авто це найякісніша послуга що може бути з вашої фарою! Адже обклеювання фар в Києві захищає її від більшості проблем таких як сколи, тріщини, подряпини і багато іншого. А з огляду на те що фари можуть бути з пластику, що дуже не любить каміння на дорозі, поклеїти фари бронеплівкою буде необхідністю! Звертайтеся в наш установчий центр, ми проконсультуємо і зробимо якісно і без поспіху для максимального результат.

 

автор: Команда JS-TUNING
Відгуки по статті :
Середній рейтинг: 5  Всього відгуків: 4
Написати відгук
  • 
   
  Дякую, задоволений роботою
  • 
   
  После полировки и поклейки фары не узнать Класно сделали. Сергей Toyota camry v40
  • 
   
  Все сподобалось. Рекомендую
  • 
   
  Все на высшем уровне! рекомендую!
Останні відгуки