Топ 10 світлодіодних ламп за 2018 рік

Час на прочитання статті ~ 6 хвилин
Топ 10 світлодіодних ламп за 2018 рік

Топ 10 світлодіодних ламп за 2018 рік у JS-tuning

У 2018 році на ринок автосвітла вийшло багато нових виробник зі своїми товарами, кожен по своєму унікальний і має ряд переваг і недоліків. Наша команда вирішила скласти рейтинг найнадійніших ламп нашого інтернет магазину. У рейтингу враховувалися такі показники:

 • кількість проданих ламп
 • кількість бракованих ламп
 • відгуки покупців
 • результати тестування нашого встановчого центруОтже приступимо!
 

Зміст:

10 місце

Відкриває Топ рейтинг флагман у виробництві світлодіодних ламп Global Solution серії V18S. Дані лампи мають ряд переваг, а саме:

 1. компактний корпус
 2. активне охолодження
 3. кулер на електромагнітної подушці, який володіє приголомшливою зносостійкість
 4. широкодиапазонне драйвер з режимом роботи 9-32V
 5. потужний 40 ватний світлодіод CREE, який ідеально підходить для дальнього світла.

Даним лампам заслужено віддаємо 10 місце.

Ознайомитися з поточною серією ламп можна за посиланням ТУТ.

9 місце

На даному ступені рейтингу розташувався один з кращих виробників в форматі ціна-якість, а саме Baxster серії PXL. Безсумнівним плюсом цих ламп є:

 1. компактний розмір дозволяє встановлювати лампи практично в усі автомобілі
 2. також варто відзначити використання світлодіода CSP Seoul

Дані світлодіоди дозволяють зберегти світлотіньову межу забезпечивши відмінну видимість.

Ознайомитися з поточною серією ламп можна за посиланням ТУТ.

8 місце

Може, не зовсім заслужено, параметри даної лампи мають потенціал сприяють зайняти місце в трійці лідерів, але кількість продажів говорить сама за себе, викликано це високою ціною на комплект. Але дана ціна обумовлена використанням магнієвого сплаву в конструкції лампи. Також використання світлодіода CSP Seoul Y19 забезпечує ідеальну світло-тіньову меєу яка буде покривати дорожнє полотно насиченим світлом не засліплюючи зустрічний транспорт.

Ознайомитися з поточною серією ламп можна за посиланням ТУТ.

7 місце

Чесно заслужена позиція в рейтингу для Prime-X серія Z. Ключовою перевагою даної лапи є точна відповідність з лампами Philips. Правильне розташування світлодіодів, комбінований тип охолодження забезпечує відмінні показники яскравості і продуктивності. Використання світлодіода Philips ZES дозволяє забезпечувати правильне світло, який не виходить за рамки світло-тіньової межі.

Ознайомитися з поточною серією ламп можна за посиланням ТУТ.

6 місце

Світлодіодні лампи Sho-Me G6.2 займають шосту позицію в рейтингу за рахунок використання деяких особливостей, а саме стрічкового пасивного радіатора. Даний тип радіатора має високу універсальністю застосування, за рахунок простоти конструкції може встановлюватися в протитуманні фари, не боячись залипання брудом і попаданням вологи. А світлодіод Philips Lumileds ZES з напівсферичним рефлектором здатний забезпечити потрібний світловий пучок.

Ознайомитися з поточною серією ламп можна за посиланням ТУТ.

5 місце

На екваторі рейтингу впевнено розташувались самі бюджетні лампи в нашому рейтингу Baxster S1. Основним плюсом цих ламп є архаїчна конструкція яка здатна працювати в будь-яких умовах. Навіть якщо автомобіль занурюється під воду, що часто буває якщо їх встановлюють в противотуманки. Також правильне розташування світлодіода забезпечує правильну світло-тіньову межу.

Ознайомитися з поточною серією ламп можна за посиланням ТУТ.

4 місце

Aled серії X. Ці лампи заслуговують окремої статті, тому що переваг у них багато. Одною із головних переваг є можливість використання даних ламп в лінзованій оптиці. Чому ж вони так добре підходять під лінзу? За рахунок вузької плати з авіаційного алюмінію і використання світлодіода CREE вдається досягти максимального кута розсіву світла 335 °. А для лінзованої фари вкрай важливо мати великий кут розсіювання світла за рахунок цього вдається уникнути тіньових засвітлень і отримати максимальну яскравість. Наявність активного охолодження і широко-діапазонного драйвера дозволяє забезпечити тривалу працездатність.

Ознайомитися з поточною серією ламп можна за посиланням ТУТ.

3 місце

Відкриває трійку лідерів, не побоїмося цього слова ВІЧНІ лампи Globa Solution серії S1. Більш п'ятисот проданих комплектів і жодного шлюбу, повторюся ЖОДНОГО. Причиною тому служить широко-діапазонний драйвер, CSP світлодіод, великий пасивний радіатор якого на 25W потужності з запасом вистачає для охолодження. Численні випробування і краш-тести не здатні позбавити лампи працездатності. За рахунок показника надійності і точності світіння заслужене 3 місце.

Ознайомитися з поточною серією ламп можна за посиланням ТУТ.

2 місце

Еталон надійності в виробництві світлодіодів з пасивним охолодженням і світлодіодом Lattice Power. Лампи від першокласного виробника Aled серії S. Приголомшливі показники яскравості і точності світла в сукупності з широко-діапазонним драйвером і великим радіатором охолодження роблять ці лампи універсальними в установленні. Світлодіод Lattice Power який встановлюється на дані лампи володіє феноменальною точністю і світло-віддачею. Менше одного відсотка браку і багато захоплених відгуків клієнтів дають право цим лампам зайняти заслужене друге місце.

Ознайомитися з поточною серією ламп можна за посиланням ТУТ.

1 місце

Флагманом нашого рейтингу є не одноразово згаданий виробник Global Solution і їх серія ламп B6. Використання якісних матеріалів при виробництві, продумана компоновка, грамотне розподілення потужності і правильно підібраний світлодіод дозволяє по праву займати перше місце. Більше тисячі задоволених покупців мене одного відсотка браку, легкість в установці, компактність, яскравість і точність. Плюси цих ламп можна перераховувати довго. Показники говорять самі за себе:

 1. Потужність 30W
 2. Світловий потік 4800 Lm
 3. Світлодіод Seoul-SZ8-Y19
 4. Клас пило-волого захисту IP68
 5. Діапазон робочих температур -40 ° С + 80 ° С
 6. Ресурс більше 30000 годин

Заслужене перше місце!

Ознайомитися з поточною серією ламп можна за посиланням ТУТ.

Так само вам може бути цікаво:

 

автор: Команда JS-TUNING
Останні відгуки