Установка протитуманних фар

Установка протитуманних фар

 Для чого потрібне встановлення протитуманних фар / птф?

 •  Покращують якість освітлення в умовах недостатньої видимості                                         
 •  Вас видно и менша вірогідність бути нечікуваністю на дорозі
 •  Контролювати дорогу тепер значно простіше  
 •  Управлення автомобілем стає безпечнішим                                          
 •  Зовнішній вид стає більш виразним и ефектнішим
        

Фото приклади встановлення птф:

 

Вдячні за теплі відгуки

Для консультації та попереднього замовлення:

 

Замовити зворотній дзвінок

 

  Наші адреси:
 • Київ, Голосіївський район, провулок Бурмістенка 30А (на реконструкції)
 • Київ, Печерський район, Набережно-Печерська дорога 2

  

Додаткові послуги:

Установка светодиодных ламп в КиевеУстановка линз в фарыУстановка линз

 Весь список послуг

 

 


  Установка птф в Киеве и Киевской области 

 

В чому переваги протитуманок?

Багато водіїв мають думку, що установка протитуманних фар - це порожні витрати.

Частина з них мають впевненість, що витрачати гроші абсолютно не треба, але, виходячи з досвіду інших водіїв, ці витрати досить виправдані, тому, автовласникам краще погодиться на цю процедуру. І, зрозуміло, виконати роботу краще вчасно.

 

Погані дороги часто надають негативний ефект на безпечну їзду при активному використанні машини. Водій повинен мати істотну уважність і відповідальність в таких умовах. Поліпшити візуальну оцінку дорожньої обстановки вам допоможуть протитуманні фари. Основною причиною цього є те, що в подібних випадках важливе значення має наявність оптичної світлосигнальної системи на автомобілі.

Для чого автомобілю подібні фари. 

Противотуманки в повній мірі відносяться до вищевказаної системі авто. Коректний вибір по установці протитуманних фар дасть можливість використання їх як в умовах туману, так і інших серйозних і небезпечних ситуацій.

Варто зауважити, що багато автовласників мають думку, що у противотуманок повинні бути тільки жовті скла. Зрозуміло, це не є дійсністю. Важливим є напрямок потоку світла, а не колір скла. Але навіть у самих правильно виставлених фар дальність освітлення становить не більше ніж 10 метрів. Головним плюсом противотуманна фар є можливість підсвічування дорожніх узбіч, що дозволяє водієві орієнтуватися при поганих погодних умовах.

 

Використання з габаритними вогнями. 

Допускається можливість використання протитуманних фар при русі спільно з габаритками, адже при їх спільній роботі виникне можливість хорошого орієнтування на звивистих дорогах. За допомогою такої колаборації в кілька разів підвищиться показник видимості дороги і узбіччя, що знизить ризики виникнення аварій.

 Установка позначається на тому, як будуть використовуватися фари.

Фари з правильною установкою дуже корисні, але вони втрачають будь-який сенс при неправильній установці. У разі неможливості самостійного встановлення протитуманних фар, зверніться до майстрів, що мають необхідний досвід і кваліфікацію.

Критерії вибору. 

Противотуманки мають такі параметри відмінності, як колір і маркування. Тому їх вибір дуже непростий, через що водіям варто бути обережними і відповідальність. Адже від правильного вибору залежить, як саме будуть працювати протитуманні фари.

 

Основним параметром вибору ламп за критеріями є характеристики машини. Завдяки цьому вдасться не допустити різні серйозні проблеми, які пов'язані з порожньою експлуатацією фрагментів. Адже при неправильному виборі фар може виникнути проблеми з безпекою руху, так як при ламанні променів світла з'являються відблиски.

Висновок. 

Сьогодні є різні види противотуманок. Вони бувають світлодіодними або галогеновими. У багатьох автомобілів передбачено використання червоного протитуманного ліхтаря. Він може світити більш яскравим світлом, ніж габарити, і навіть «гальма». Саме він розрахований на постійне світіння при туманною погоді, завдяки чому автомобіль, що їде ззаду, зможе побачити ваш набагато раніше, ніж дистанція буде небезпечною. Вдень, за умови поганої погоди, допускається включення звичайного дальнього світла замість противотуманок. За підсумком, використання і установка противотуманок є ідеальним рішенням для підвищення вашого комфорту.

автор: Команда JS-TUNING
Відгуки по статті :
Середній рейтинг: 5  Всього відгуків: 2
Написати відгук
  • 
   
  Помогли с выбором фар и качественно установили я доволен!
  • 
   
  Хочу выразить отдельную благодарность мастеру установочного центра. Очень оперативно подобрали, установили противотуманки. Цена приемлемая, качество роботы превосходное, варианты выбора есть, с клиентами общаются вежливо и уважительно. Будусмело рекомендовать друзьям. Спасибо.
Останні відгуки