Як поліпшити світло фар?

Час на прочитання статті ~ 4 хвилини
Як поліпшити світло фар?

Рано чи пізно кожен автовласник помічав, що в його авто, іноді навіть в новому, погане світло фар. Погане освітлення автомобільних фар проявляється з декількох причин.

Причини погіршення світла фар:

  • перша і найпоширеніша проблема це помутніння зовнішнього скла фари. Приклади помутнілого зовнішнього скла:

примеры помутневших фар

  • другою причиною, яка тягне за собою малоефективну світловіддачу, є зниження ефективності елемента світіння, проблема стосується не тільки галогенних, але і вже довго працюючих ксенонових і свтодіодних ламп. Приклади ослабленого елемента світіння (лампи):

снижение эффекта свечения у элемента (лампы)

  • третя причина чому стало "гірше" - вигоряння відбивача фари. Приклади вигорілого відбивача фар:

примеры выгоревших отражателей в фарах

Способи рішення поганого світла фар:

Якщо ж брак світла Вашої оптики ускладнює поїздки в нічний час, особливо в мокру погоду, не варто засмучуватися раніше часу, навіть із такої скрутної ситуації є вихід. Розглянемо три найбільш основних рішення щодо поліпшення світловіддачі:

  • Для вирішення першого випадку допоможе полірування скла фар і за нею краще відразу виконати обклеювання фар бронеплівкою. Даний варіант додасть естетичності Вашому авто і значно збільшить яскравість світла. На практиці ви отримаєте в 99% випадків заводський вигляд вашої оптики. Цей варіант в комплексі допоможе зберегти зовнішні характеристики оптики на 5-6 років. Це досить значний термін, але з огляду на наші дороги то краще себе не обнадіювати і розраховувати на 2-3 роки активної їзди. Тут вже справа навіть не в якості плівки, хоч ми і використовуємо тільки імениті бренди з їх попереднім тестуванням нашими майстрами, а справа в стані доріг. Воно поліпшується, але все ж нам, ще далеко до рівня європейських. Далі ми подивимось на фото-приклади рішення помутнілого скла фари нашими майстрами:

  • Другий, і найпростіший спосіб, це замінити старі лампи на більш сучасні. Особливо це відноситься до оптики на галогенних лампах, замість них можна встановити ксенон або встановити світлодіодні лампи, які, в порівнянні з галогеном, мають більше світловіддачі як мінімум в 2 рази. Цей варіант хороший тим, що можна значно поліпшити якість світла без будь-яких переробок оптики. Якщо ж у Вас встановлений не галоген, то краще проконсультроваться з майстром, приїхати до нас і спробувати кілька варіантів більш сучасних лінійок ламп. Так само вам може допомогти зробити вибір наш топ, який ми щорічно формуємо на підставі декількох критеріїв, шукайте в блозі статті добірки за минулий рік, і Ви точно не будете відставати від тенденцій на ринку і як мінімум будете впевнені що берете якісне, адже підбір формують майстри нашого центру зі встановчого центру за критеріями: ціни, відсотку браку; і в цьому їм допомагають наші менеджери з продажу, у яких свої критерії: відгуки покупців, кількість проданих ламп. Якщо самому не вдалося підібрати потрібний варіант, пишіть або телефонуйте нам, ми завжди рекомендуємо тільки те в чому впевнені. Далі ми подивимось на фото-приклади встановлення яскравішого елементу світіння в фару:

  • Третім і найефективнішим, але в той же час найбільш складним, є встановлення лінз в фари. Дана процедура дасть значне збільшення у світлі, збільшить дальність свічення і розширить кут освітлення, що дасть більше видимості в так званих "мертвих" зонах. А також надасть Вашому автомобілю унікальності та додасть якусь сучасність. Так само третю проблему можна вирішити якщо відновити відбивач у фарі. Поки таким ми не займаємося, але завжди можемо допомогти в цьому завдяки нашим партнерам, або запропонувати альтернативний варіант. Останній фото-приклад, де було встановлено лінзи:

Читайте так же:

 

автор: Команда JS-TUNING
Останні відгуки