• Музыкальный центр Mystery BM-6008UB black/silver

Музичний центр Mystery BM-6008UB порадує будь-якого меломана своїм прекрасним звучанням і надасть можливість внести ритми музики в Вашу подорож або прикрасити звуками улюблених треків вечірку. Має стильний дизайн, який доповнює рідкокристалічний дисплей на який виводиться час і передбачена можливість встановити будильник на заданий час і функція автоматичного вимкнення. З цим пристроєм можна забути про дроти, оскільки він підтримує зв'язок з множинами пристроями по Bluetooth, в яких дана функція в наявності.

Пристрій може відтворювати аудіо файли в форматах MP3 і WMA, з підтримкою цифрової швидкості потоку 32 - 320 Кб / сек. Цьому сприяє наявність в конструкції різних входів, до яких можна підключити USB зовнішні накопичувачі, SD і microSD карти об'ємом до 32 Гб, але, оскільки виробник постійно покращує конструкцію пристрою, не гарантується повна сумісність з усіма SD і USB-накопичувачами, особливо 2 в1 SD , багатофункціональними карт-рідерами і зовнішніми жорсткими дисками.

Також музикальний центр має вбудований FM-тюнер з діапазоном пошуку радіостанцій 87.5 - 108МГц, і можливістю збереження їх в кількості 30 штук. А для того щоб не заважати оточуючим при прослуховуванні музики, адже бувають і такі ситуації, передбачений вихід для навушників. А для розширення можливостей системи в нілічіі роз'єм для підключення додаткового джерела звуку.

 

Система має максимальну вихідну потужність 2 х 1,5 Вт, максимальну 12 Вт, діапазон відтворюємо частот від 85 Гц і до 18,5 кГц, живлення становить 6В постійного струму. Напруги живлення становить 220 - 230 В на 50 Гц (4 батареї тип С в комплект не включені).

Тип аксесуара: портативная акустическая система
Цвет: серо-черный
Питание: ~220- 230 В
Аккумулятор: нет
Выходная мощность: 3 Вт
Максимальная выходная мощность: 2 х 1,5 Вт
Размер поддерживаемых USB-носителей / microSD карт: 32 Гб
Скорости цифрового потока: 32 - 320 Кб / сек
Поддерживаемые типы аудиофайлов: MP3 (* .mp3), WMA (* .wma)
Диапазон частот радиоприемника: 87,5-108 МГц
Потребление: 6 Вт
Гарантия(месяцев): 12
Последние отзывы